Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Британські туристи повернулися з подорожі по Португалії в орендованому автофургоні та описали поїздку як “найгірший досвід в житті”. За словами подружжя вони припустилися помилки та орендували найдешевший “дім на колесах”.Кемпінг цьогоріч є доволі популярним варіантом відпочинку. Однак, якщо не вибирати фургон ретельно, він може повністю зіпсувати відпочинок.

Подорож в трейлері

Альба та Адріан пару тижнів тому вирушили у похід вздовж сонячного португальського узбережжя. Вони знайшли найбільш бюджетний автофургон і думали, що їм пощастило. За словами мандрівників, транспортний засіб був в жахливому стані, однак вони вирішили не відмовлятися від планів на відпустку.

Читати  Теплі пляжі та затишні готелі: куди можна поїхати на відпочинок у лютому

Вони додали, що автомобіль не був обладнаний ні душем, ні туалетом – їм доводилося здійснювати всі гігієнічні процедури на вулиці. В процесі подружжя з’ясувало, що на вікнах в їхньому будинку на колесах немає антимоскітних сіток. Тож в якійсь напівпустелі пара була змушена ділити фургон з навалою комах.

Також британка розповіла, що одного разу вони вирішили переночувати на вершині скелі. Цей досвід став для них незабутнім: через сильний вітер туристи всю ніч боялися, що машина може зірватися донизу.

Читати  На Закарпатті замерзло найбільше за площею високогірне озеро України – Синевир: вражаючі фото

Це було жахливо. Не було ні світла, ні безпечних місць, куди можна було б піти. Погодні умови ставали все гірше, а поблизу навіть не було людей, до кого можна було б звернутися за допомогою. Це все було гіршим досвідом в моєму житті,
– підсумувала Альба.

Важливі нюанси, на які варто звернути увагу при оренді автофургона

  • Переконайтеся, що ви знаєте розміри та компонування мікроавтобуса.
  • Сфотографуйте будь-які наявні пошкодження.
  • Сфотографуйте початковий пробіг кемпер-фургона.
  • Запакуйте власну постільну білизну та рушники.
  • Зверніть увагу на комплектацію, санвузол, москітні сітки – усі дрібниці, які роблять ваше життя комфортним.
Читати  Не Буковелем єдиним: де в Україні покататися на лижах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *