Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Букінгемський палац, Велика Британія

Англійські монархи відомі на весь світ своєю багатовіковою історією й Букінгемським палацом в Лондоні. Чинна резиденція Єлизавети II відкрита для відвідування туристами.В 52 кімнатах, всіх є 775, проживають члени королівської сім’ї. Тут влаштовуються офіційні прийоми й зустрічі з королевою.

Королівський палац у Мадриді

Палац іспанських королів належить до числа чудових зразків монарших резиденцій Європи. Король Хуан Карлос і його сім’я тут не проживають. Він використовується тільки для різноманітних церемоній та заходів.

Читати  5 озер світу, до яких туристам краще не наближатись

Сьогодні палац відкритий для вільного відвідування. Туристи можуть побачити унікальні колекції старовинної зброї й скрипок Страдіварі.

Княжий палац Монако

Є офіційною резиденцією роду Грімальді. Палац побудований на місці фортеці, спорудженої генуезцями в 1215 році, на вершині скелі, що круто обривається до моря.

Відвідати палац і насолодитися його інтер’єром можна тільки в літній час.

Читати  Wizz Air скасував рейси з України до Естонії за день після поновлення – зросла кількість хворих на COVID-19

Королівський палац у Брюсселі

Одна з найкрасивіших офіційних будівель в Брюсселі. Палац використовується тільки для офіційних прийомів.

Впродовж липня – вересня він традиційно відкривається для відвідин. Охочі можуть безкоштовно погуляти численними залами й покоями величної споруди.

Королівський палац у Стокгольмі

У самому серці Стокгольма розташований Королівський палац, який пережив декілька історичних епох і досі є резиденцією шведського монарха, а також місцем проведення офіційних прийомів.

Читати  SkyUp продовжить здійснювати польоти за 10 популярними напрямками серед туристів

Для громадських відвідувань відкрито ряд розкішних королівських апартаментів, Скарбниця і Збройова палата, а також чимало інших захопливих виставок і музеїв.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *