Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Досвідчені мандрівники знають безліч секретів, які роблять поїздку приємніше. Ось десять вивертів, які допоможуть відпочиваючим на пляжі уникнути опіків, позбутися від комах і вберегти свої речі від злодіїв.Невелика баночка дитячої присипки знадобиться на пляжі людям будь-якого віку. Щоб позбутися від прилипання до тіла мокрого піску, досить скористатися присипкою – пісок миттєво відстане від шкіри. Особливо ця порада актуальна для тих, хто приїхав на пляж на машині – з салону автомобіля пісок вичищати буде набагато складніше.

Пластиковий зіп-пакет для бутербродів захистить телефон від піску і води. Деякі моделі телефонів можна навіть використовувати, не дістаючи з пакета. В інший такий чохол можна поставити фотоапарат поки ви не фотографуєте.

Читати  Що заборонено носити на Мальдівах, якщо ви плануєте поїздку

Ключі та гроші на пляжі можна “замаскувати” за допомогою порожньої упаковки від крему для засмаги або заховати їх в дитячий підгузник – навряд чи хтось зупиниться, щоб перевірити його вміст.

Скинуті на пляжі шльопанці найкраще залишати підошвами вгору – так вони не нагріються за години, проведені на сонці.

Засіб після засмаги легко замінить натуральний йогурт. Він заспокоює опіки і його легко купити в найближчому магазині.

Читати  Держагентство з туризму дало поради українцям щодо вибору місця для літнього відпочинку

За допомогою масла для немовлят можна боротися з комарами. Воно не відлякує комах, але робить шкіру непривабливою для них, і заважає комарам знайти місце для укусу.

Також для відлякування будь-яких комах варто випрати рушник і підстилку із засобом для пом’якшення тканини – туди входять компоненти і ароматизатори, які не подобаються комарам і мурашкам.

Завбачливі тревелхакери заздалегідь нашивають на кути пляжних рушників кишені для зберігання дрібниць: ключів, запальнички та іншого.

Читати  15 фотографій, які змусять вас закохатися в Таїланд

Варто захопити з собою на пляж холодний чай – він прекрасно заспокоює засмаглу шкіру.

Якщо змішати невелику кількість кокосового масла з водою і розпорошити на волосся, то вони не будуть завиватися кучериками від вологості.

Наостанок – порада для блондинок. За кілька годин на пляжі можна на тон освітлити волосся натуральним чином. Для цього потрібно скропити голову лимонним соком – цим “бабусиним” способом користувалися ще в середні століття.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *