Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
За перші три місяці цього року співробітники Держприкордонслужби оформили в обох напрямках майже 4,3 млн громадян України (за відповідний період 2020 року – майже 11 млн українців).


Про це йдеться на сайті ДПСУ.

Водночас, у порівнянні з трьома першими місяцями минулого року, спостерігається невелике збільшення пасажиропотоку до таких країн, як Туреччина, Домініканська Республіка, Нідерланди, Мальдіви, Танзанія, Шрі-Ланка, Чорногорія, Австралія та Північна Македонія, йдеться у повідомленні.

Читати  На Галапагоських островах впала знаменита Арка Дарвіна

У ДПСУ зазначають, що найбільше українців перетнуло кордон за цей термін з країнами ЄС по сухопутній ділянці – понад 2,4 млн. З них кордон із Польщею на виїзд та в’їзд перетнуло понад 1,5 млн наших краян, ще понад 640 тисяч українців перетинало кордон з Угорщиною, більше ніж 213,5 тисячі – з Румунією та близько 90 тисяч – зі Словаччиною.

Читати  У Миколаєві стартує школа креативного туризму

Понад 1,3 млн українців, знову ж таки в обидва напрямки, подорожували повітряним шляхом. Найменш привабливою для українців залишилася морська ділянка кордону – 27 тисяч осіб.

У ДПСУ повідомили, що українці подорожували і до РФ, Молдови та Білорусі, куди на виїзд/в’їзд зареєстровано 316, 97 та 66 тисяч українців відповідно. Варто зазначити, що за аналогічний період 2020 року до (з) РФ, Молдови та Білорусі їздило на виїзд/в’їзд більш як 1,2 млн, 550 тис. та 520 тисяч громадян України.

Читати  Змінюйте стереотипи: чому гори краще підійдуть для відпочинку, ніж море

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *