Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Найвідвідуваніший музей світу, паризький Лувр, за час карантину, а саме за 71 день, набрав 10,5 млн онлайн-візитів завдяки безкоштовним екскурсіям на своєму сайті та постам в соцмережах. Про це заявила дирекція музею. Для порівняння: за весь 2018 рік музей прийняв 10,2 мільйона відвідувачів, за 2019 рік – 9,6 млн.Пік віртуальних відвідин музею припав на перші тижні карантину, протягом кожного з них сайт Лувру подивилися близько 330 тисяч осіб. Більшість відвідувачів були іноземними “гостями”.

Читати  У Чорнобилі із кафе та автовокзалу створять туристичні об'єкти

З 12 березня по 22 травня сайт відвідали 16% французів і 17% американців. Після цього працівники музею почали пропонувати більше віртуальних екскурсій англійською мовою. Третє місце за відвідуваністю зайняли “віртуальні туристи” з Китаю.

Працівники Лувру сподіваються на його швидке відкриття, однак щотижня вони продовжують пропонувати нові віртуальні екскурсії різними мовами і знайомство з колекціями музею.

Читати  В Парижі відкрилася Ейфелева вежа

“У нашій новій реальності великим музеям доведеться розвивати можливості нових медіа, щоб познайомити глядачів зі своїми колекціями. Хоча ми не зовсім це вітаємо, тому що твори мистецтва – це не просто картинки, вони вимагають безпосередньої зустрічі з глядачем”, – зазначила директор по роботі з громадськістю музею Софі Гранж.

Франція почала вихід з жорсткого карантину 11 травня, коли відкрилися невеликі музеї. Великі музеї, такі як Лувр, залишаються зачиненими.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *