Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Якщо ви вважаєте, що подорожувати світом – недешеве задоволення, то це не зовсім так. Існують способи побачити світ за невеликі гроші, а інколи й навіть підзаробити під час перебування закордоном.  1. Волонтерські програми

Зазвичай людям, які хочуть стати волонтерами, потрібно за власний кошт приїхати до місця призначення. А що буде далі – залежить від конкретної програми.

Учасникам програм зазвичай пропонують безкоштовне житло, інколи харчування та кишенькові гроші. Натомість пропонують здобути неймовірний досвід життя в іншій країні й навіть деякі професійні навички.

  1. Навчання за кордоном

У багатьох країнах вчитися в університеті – безкоштовно. Якщо ви студент або студентка, спробуйте пошукати програми з обміну, що дозволять провести семестр в університеті за кордоном.

Читати  "Мисливство" лише з допомогою камер: на Чернігівщині створили заповідник для фотополювання

Також існують гранти на навчання в бакалавріаті, магістратурі, аспірантурі тощо. Але дуже важливим моментом є знання мови країни – ймовірно, без нього не вийде вступити до закордонного “вишу”.

  1. Дослідження родоводу

Деякі країни пропонують безкоштовні подорожі для молоді, яка хоче дослідити своє коріння. Наприклад, молодь віком від 18 до 26 років може задарма відправитися в Ізраїль за програмою ТАГЛІТ.

Читати  Столиця громадського туалету: як у Токіо з проблеми створили архітектурні родзинки

Схоже пропонують також Угорщина, Греція, Вірменія тощо.

  1. Викладати англійську мову

Якщо маєте достатній рівень знання мови – спробуйте себе у викладанні. Чимало українців їдуть з цією місією до Китаю, але не тільки там шукають фахівців зі знанням мови.

Зазвичай викладачам мови пропонують досить непогану зарплатню, іноді – ще й житло.

  1. Працювати на круїзних кораблях

Цей спосіб підходить тим, хто готовий залишати рідний дім на термін від пів року та більше. Хоча в період пандемії роботи у цій сфері стало значно менше, однак туризм поступово відроджується.

Читати  Як не загубити багаж: цей пристрій потрібен кожному туристу

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *