Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Валіза – це важлива покупка для мандрівників. Якщо підійти до її вибору відповідально, вона прослужить довго та побачить разом з вами багато цікавих локацій.Кому найкраще знати про якість та міцність різноманітних валіз, як не працівникам багажного відділу аеропорту? Вони дали подорожувальникам кілька порад, які допоможуть визначитися з вибором.

Як обрати валізу

Насамперед потрібно звернути увагу на кількість коліс. Спеціалісти радять купувати лише 4-колісні валізи. Під час завантаження багажу у літак, їх з більшою ймовірністю будуть везти, а не кидати, що убезпечить валізу від пошкодження.

Читати  З Одеси стартували літні авіарейси до Києва та Львова

Як не дивно, валізи з цупкої тканини вважаються більш довговічними, ніж пластикові, адже їх неможливо розбити. Але навіть з такими валізами важливо не економити. Низькоякісні вироби мають жорсткі каркаси, які часто ламаються, або виготовлені з поганої тканини, яка може порватися.

Також працівники аеропорту рекомендують уникати бирок, які покликані допомогти знайти багаж у випадку втрати валізи. За словами одного з них, найчастіше вони занадто великі, тож заважають користуватися ручкою, губляться і ламаються. У таких випадках бирки перетворюються у сміття, яке є небезпечним для авіаційних двигунів.

Читати  У скільки обійдеться відпочинок в Карпатах на Новий рік 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *