Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Український фотограф Олександр Ладанівський зробив вражаючі кадри єгипетської піраміди Хеопса у незвичній перспективі. Використовуючи безпілотник, він сфотографував споруду на різній висоті.Щоб зняти одну із Семи чудес світу, у квітні минулого року Ладанівський об’єднався з Міністерством туризму в Єгипті.

Відомий тревел-фотограф

  • Тревел-фотограф Олександр Ладанівський, який організовує тури у найвіддаленіші куточки планети, відомий своїм унікальним контентом в інстаграмі.
  • Подорожуючи світом у пошуках вражаючих зображень, він фотографує ідилічні сцени ісландських водоспадів, стародавні гірські міста в Йорданії та зіткнення історії й сучасності в Непалі.
  • Його знімки настільки вражаючі, що один з них навіть поширював сам Леонардо Ді Капріо.
Читати  На Бурдж-Халіфу повертають новорічний салют

Сфотографував так, як ніхто раніше

Маючи своєрідне бачення фотомистецтва, Ладанівського не задовольняли зображення Великої піраміди в Гізі, які він бачив на листівках та в соціальних мережах. Тож він вирішив сфотографувати пам’ятку так, як ніхто цього раніше не робив.

Піднявши безпілотник у небо, Ладанівський зробив серію знімків з різної висоти, розташувавши літаючий апарат прямо над центром піраміди.

Читати  Равликові ферми вздовж узбережжя України

Ця перспектива пропонує дивовижний вид на Гізу. Вона згладжує величну об’ємну споруду і робить її схожою на бруківку. Верхівка піраміди розмістилася чітко посередині фотографії і кожен кадр щоразу наближує до неї, аж доки об’єктив схоплює стародавні написи на блоках.

Ходять легенди, що на верхівці було золоте закінчення, а на цих фото ви можете побачити на якій основі воно стояло, а також можна прочитати надписи тих людей, які ще від часів фараонів до ХХ століття вилазили на піраміду,
– прокоментував свій допис Ладанівський.

Читати  5 дивних та кумедних європейських законів, в існування яких складно повірити

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *