Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Що відвідати в Дубаї

Танцюючі фонтани

На штучному острові Пальма відкрили найвищі фонтани у світі. Декілька разів за вечір вони оригінально підсвічуються спеціальними прожекторами. Це цілий світломузичний комплекс, який створює приголомшливі композиції.Старе місто і золотий базар

Контрастний район двоповерхових будинків. Тут сховався ринок, де продають і золото, і тканини, і спеції.

Читати  5 унікальних пляжів світу, на яких треба побувати впродовж життя

Достаток золотих виробів на Золотому ринку просто не може не вразити: лавки завалені ювеліркою і просто злитками золота.

Ski Dubai

Найбільший у світі критий парк для катання на лижах. Зима серед літа, адже після дня катання по засніжених схилах, на вулиці вас знову чекає пустеля.

Бурдж Халіфа

Найвищий хмарочос у світі. Єдиний 828–метровий і 163–поверховий хмарочос у світі. Можна сміливо сказати: “Не бачив вежу –не був у Дубаї”.

Читати  Солодка подорож: 5 знакових десертів світу

Музей майбутнього

Будівля висотою 78 метрів досить незвичайної форми ока або обруча. З боку здається, що це цілісна фігура без єдиного стику і кута. Експозиція музею присвячена вивченню погроз і можливостей нашого часу і технологіям майбутнього. За допомогою комп’ютерних технологій було виготовлено понад тисячу форм, які підтримують каркас зі скловолокна і нержавіючої сталі.

Читати  Навіщо біля Парфенону розкидають мармур: 5 цікавих фактів про Афіни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *