Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Єгипет з 1 вересня почне вимагати негативні ПЛР-тести від усіх мандрівників, які прибувають в країну.

Про це заявив прем’єр-міністр Єгипту Мостафа Мадбулі.“Рішення про необхідність тесту для всіх мандрівників було прийнято через збільшення числа випадків інфекції в деяких країнах. Ми зацікавлені в забезпеченні здоров’я тих, хто прибуває в країну, і єгипетських громадян, тому ми домовилися, що будь-який мандрівник, який прибуває в країну, повинен пройти тестування”, – сказав він.

Нове рішення було прийнято через кілька днів після того, як Єгипет почав вимагати від деяких мандрівників, за винятком єгиптян, пред’явити негативний результат ПЛР- тесту на коронавірус для в’їзду в деякі райони країни, включаючи Каїр.

Єгипет почав поступове відновлення регулярних міжнародних рейсів з 1 липня після закриття свого повітряного простору  у березні у зв’язку з пандемією.

Іноземним туристам в даний час дозволений в’їзд тільки в три прибережні єгипетські провінції з найнижчими показниками коронавірусної інфекції в країні – Південний Синай, Червоне море і Матрух.

Про більше ніж 100 000 туристів, що відвідали Хургаду і Шарм-ель-Шейх з моменту відновлення в’їзного туризму в Єгипет 1 липня повідомляє міністерство старожитностей і туризму. За його даними, туристи приїжджають з Білорусі, України, Швейцарії, Угорщини та Сербії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *