Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Українські туристи незабаром зможуть полетіти на відпочинок до Кіпру. Уряд країни схвалив план з відновлення авіасполучення, який набуде чинності 1 березня 2021 року.Для польоту на Кіпр потрібно буде здати 2 ПЛР-тести. Про це мовиться на урядовому сайті країни.

Що відомо про тестування

  • Туристи з України зможуть полетіти в Ларнаку і Пафос, якщо у них буде негативний результат тесту, який потрібно зробити не пізніше 72 годин до вильоту.
  • Повторний тест доведеться здати в аеропорту після прибуття. Це звільнить від проходження 14-денного карантину.
Читати  Загадки цивілізації майя і культ газованої води: факти про Мексику, які ви не знали

Кого ще впустять на Кіпр

  • В Кіпрі з 1 лютого починає діяти класифікація країн. Таким чином у країні введуть різні обмеження для громадян тої чи іншої країни.
  • У зелену категорію увійдуть всі країни ЄС. Пасажири з цієї категорії можуть прилітати в аеропорти Лімассола і Пафосу без обмежень.
  • Помаранчева категорія включає країни Європейської економічної зони, Швейцарію та Велику Британію. Такі туристи перед посадкою на борт літака повинні надати сертифікат з негативним ПЛР-тестом, зробленим протягом 72 годин до поїздки.
  • До червоної категорії відносяться Україна, Ізраїль, Ліван, ОАЕ, Йорданія, Саудівська Аравія, Єгипет, Білорусь і Росія. У пасажирів з цих країн вимагатимуть два ПЛР-тести – один зроблений за 72 години до польоту, інший – в аеропорту після прибуття.
  • У сіру категорію віднесли всі інші країни. Прилітати можна буде лише тим, у кого є посвідка на проживання або громадянство Кіпру та їхнім родичам. Їм доведеться піти на 14 днів самоізоляції після прильоту.
  • Цікаво, що вакцинованих від коронавірусу пасажирів звільнять від тестування.
Читати  Автомат з пармезаном та мініавто: 10 фото, що показують унікальність життя в Італії

Що відомо про авіасполучення

Влада Кіпру перехідний період з авіасполучення спочатку планувала провести з 15 січня до 1 березня. Оскільки в країні оголосили другий локдаун, дати перенесли до 1 лютого.

Перехідний період передбачає інше “зонування” країн, громадянам яких можна летіти на Кіпр найближчим часом. В цей час в “сірій” зоні із забороною в’їзду туристам будуть Україна, Ізраїль, Ліван, ОАЕ, Йорданія, Саудівська Аравія, Єгипет, Росія і Білорусь.

Читати  Українець на велосипеді підкорив вулкан заввишки 6 тисяч метрів

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *