Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Мости – одні з найвизначніших пам’яток “міста на воді”. У Венеції їх налічують близько 400. Понте-делла-Коституціон – є четвертим мостом на Гранд-каналі.Втім, попри популярність, люди висловлюють й численні скарги щодо скляного моста. Саме тому його вирішили закрити, але не назавжди.

Скляний міст у Венеції закриють: причини

Міст Конституції, відкритий у 2008 році за проєктом іспанського архітектора Сантьяго Калатрави та на честь 60-ї річниці Конституції Італії, є доволі популярним серед туристів – сполучає залізничний вокзал Венеції Санта-Лючія з площею П’яццале Рома, на якій розташований міський автовокзал.

Читати  Польща очолила перелік країн, до яких найчастіше їздять українці

Наразі його планують закрити на ремонт. Річ у тім, що місцеві жителі скаржаться на те, що покриття моста надто слизьке – особливо важко пройти в дощ і взимку.

Так, у планах реконструкції – заміна скляної плитки на трахітовий камінь, щоб більше людей не послизнулися та не зазнали травм.

 

 

Читати  Данія спростила правила в’їзду з України

Люди завдають собі шкоди і подають до суду на адміністрацію. Ми повинні втрутитися,
– заявила виданню Франческа Заккаріотто, державний службовець.

Таку ініціативу підтримав і сам Калатрава.

 

Згідно з заявою його студії, вони підтримують заміну скляних панелей на тротуарну плитку з трахіту. Офіс підкреслив, що це повинно відповідати дизайну мосту та навколишньому міському пейзажу задля збереження його краси та функціональності.

Читати  У Вінниці презентували туристичний бренд області

Крім того, конструкцію критикують за відсутність пандусів для людей з обмеженими можливостями та за те, що міст у сучасному стилі не вписується в архітектуру Венеції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *