Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

З наступної середи, 17 березня, Латвія відновить авіасполучення з тими країнами, що не входять до Європейського Союзу. Це стосується й чартерних рейсів.Польоти до та з країн, що не входять в ЄС, заборонені з березня 2020 року, за винятком короткого періоду до та з Грузії наприкінці минулого літа та восени.

Читати  Переможці World Travel Awards 2020: хто отримав туристичний Оскар

Однак до 6 квітня на території країни ще діятиме надзвичайний стан, тому заборона на поїздки без поважної причини — залишається чинною.

В цей період до Латвії не зможуть в’їжджати громадяни з країн Європейського союзу, Європейської економічної зони, Швейцарії та Великобританії, за винятком таких випадків як робота, навчання, возз’єднання сімей, медичні послуги, транзит або супровід неповнолітніх, повернення на місце проживання або відвідування похорону.

Читати  Відповідь на пандемію: бельгійське подружжя створило готель на плотах

Зазначається, що перевізник зобов’язаний перевіряти, чи надала людина підтвердження мети відвідування країни. Також документ необхідно буде пред’явити на вимогу поліції або Державної прикордонної служби.

В той самий час Міністерство транспорту (MoU) зауважує, що поправки необхідні, оскільки інші країни, включаючи Естонію та Литву, дозволяють пасажирським повітряним транспортам здійснювати польоти в треті країни та назад.

Читати  Авіакомпанія SkyUp розпочала здійснювати польоти зі Львова до Баку

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *