Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

З пом’якшенням жорсткого карантину в канали Венеції повернулися гондоли, які наразі курсують для перевезення жителів і очікують на повернення туристів.Гондольєри одягнені не лише у знамениті синьо-білі футболки в смужку, але також в рукавички і маски. Для дотримання дистанції у човнах використовується стрічка для позначення місця, де повинна перебувати людина. 

У зонах посадки можна побачити працівників у санітарних костюмах, які проводять дезінфекцію, перш ніж люди підіймаються на борт. 

Гондоли, зокрема, обслуговують рибний ринок Ріальто і популярний район Дорсодуро. Максимально на борту одночасно може перебувати шість пасажирів.

Очікується, що невеликі, часто прикрашені гондоли, які традиційно використовуються для перевезення туристів по північному італійському місту, повернуться на воду 3 червня. Саме тоді громадяни з ЄС знову будуть допущені в Італію. 

Як вже відомо, після запровадження карантину вода у каналах Венеції стала незвично чистою. А з 18 травня, після двох місяців жорсткого карантину, ресторани, бари, перукарні, музеї, спортивні центри та більшість магазинів в Італії знову відкрили свої двері для відвідувачів та клієнтів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *