Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва створять лабораторію ручного друку фотографії, де проводитимуть майстер-класи та буде можливість самостійно надрукувати фото.


Про це розповів директор музею-студії фотомистецтва Віталій Савін.

«Ми брали участь у бюджеті участі і наш проєкт посів третє місце в категорії «Культура і туризм». Проєкт передбачає створення лабораторії ручного друку на базі музею-студії фотомистецтва. Бюджет проєкту 150 тис. грн, які ми спрямуємо на придбання хімічних розчинів, потрібних для друку фотографій, фотопаперу, цифрового фотоапарату, об’єктиву та іншого обладнання», – зазначив Савін.

Читати  Єдиний квиток по музеям планують ввести в Вінницькій області

За його словами, після створення фотолабораторії в музеї планують проводити майстер-класи із друку фотографій для груп відвідувачів. Окрім того, буде можливість самостійно проявити плівку та надрукувати фотографії. Водночас буде доступним і друк цифрових фото.

Як зауважив директор музею-студії фотомистецтва, у Хмельницькому наразі немає жодної такої лабораторії. Відтак проєкт спрямований на популяризацію фотографії через вивчення історії розвитку фотомистецтва.

Читати  Автобусні тури до Словаччини повертаються: уряд назвав вимоги для туристів

Лабораторію ручного друку планують відкрити у вересні 2022 року до 12-річчя музею-студії і фотомистецтва.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *