Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Батьки Террі родом із Західної України. Сам він народився і виріс в Австралії. Але завжди тонко відчував своє походження і плекав любов до української культури. І от чоловік вже близько трьох років проживає в Україні.Террі працює ІТ-консультантом. Для цього він отримав статус фізичної особи-підприємця.

Історія походження Террі

Террі зазначає, що всі його предки родом із Західної України. Його батьки переїхали до Австралії у пошуках кращої долі. Там зустрілися, а згодом одружилися.

Мої батьки жили у Львівській області близько до кордону з Польщею. Після Другої світової війни кордони України були змінені – і їхні рідні землі зараз в Польщі. Після війни мої батьки бажали кращого життя, без усіх бід. Тому вирішили переїхати в Австралію, і там познайомилися,
– ділиться Террі.

Читати  На Чернігівщині відреставрують філармонію та приваблюватимуть туристів до монастиря-фортеці

В Австралії герой розповіді провів молоді роки. Пізніше переїхав до Канади, де жив 8 років.

Переїзд до України

Террі зазначає, що його походження українське, і тому він має гарні почуття до мови, історії, культури та людей.

Вирішив іммігрувати, тому що тут почуваю себе спокійнішим,
– стверджує австралієць.

Террі подав заяву на постійне проживання в Україні. Каже, що хотів би тут залишитися.

Любов до української мови

Одна з причин, чому Террі любить Україну – це мова. Чоловік переконаний, що вона прекрасна. Каже, читав, що лінгвісти вважають українську мову однією з найкрасивіших мов світу. А коли чує людей, які говорять українською, то для нього це звучить так мелодійно, як пісня. Інші мови у порівнянні з українською здаються Террі “розмитими”.

Читати  Український художник підняв з руїн старовинний замок на Закарпатті

Водночас чоловіка засмучує те, що багато українців спілкуються російською.

Я чую у столиці України, що майже всі говорять російською. Чесно кажучи, я цього не розумію. Коли подумати, як багато протягом історії Україна страждала, щоб бути незалежною,
– зазначає Террі.

Додає, що розуміє: людям важко переходити на українську, вони втомлені. Але, на його думку, треба повертатися до своєї справжньої культури та жити як горді українці, а не як “маленькі росіяни”.

Людям, які кажуть, що мова спілкування немає різниці, Террі радить обирати міжнародну мову – англійську.

Читати  У США пасажир літака намагався відкрити двері на льоту

До речі, він помітив, що українці цікавлять англійською. Але є один звук, котрий їм не подобається. Це – th.

“Українці звикли не мати успіху”

На думку Террі, українці не звикли до успіху. До прикладу, його дещо лякають слова українського народного гімну. Фраза “Ще не вмерла Україна” – звучить не оптимістично.

Велику проблему австралієць бачить й у тому, що українці уникають сплати податків. Террі помітив, що люди не хочуть платити податки, бо вважають державу корумпованою і хвилюються, що кошти будуть вкраденими. Через це бракує грошей на інфраструктуру, державні послуги, соціальне забезпечення та виплату гідних заробітних плат, вважає Террі.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *