Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Напевне кожен шанувальник пригодницьких кінострічок мріяв побувати у казковій бухті, на острові Пхі-Пхі-Лей, яку показали у художньому фільмі “Пляж” з Леонардо Ді Капріо. Відважні збирали багаж, й вирушали на зустріч пригодам, зокрема до лагуни.Однак, через всесвітню популярність, локація постійно “кишіла” туристами, поки її не закрили. Місцева влада прийняла таке рішення у червні 2018 року, у зв’язку зі знищенням значної кількості коралів поблизу неї.

Найвідоміший у Таїланді пляж знову відкриється для туристів

Так, спершу пляж у бухті Майя Бей закрили для відвідування в червні 2018-го та планували відкрити у жовтні минулого року. Проте цього часу було замало для відновлення природних ресурсів, тому дату відкриття перенесли на 2021 рік.

Читати  8 секретів стюардес, про які пасажири навіть не здогадуються

Вчора, 14 листопада, Департамент національних парків Таїланду повідомив, що пляж знову готовий відкритися для відвідування з 1 січня 2022 року.

Майя Бей постійно викликає інтерес з боку туристів з усього світу. Але це також призвело до погіршення стану природи, особливо коралів. Після закриття Майя Бей, зараз він повернувся до хорошого стану,
– сказав міністр природних ресурсів і навколишнього середовища Варавут Сільпа-Арча.

Читати  На Донбасі створять туристичний маршрут місцями соляних промислів

Нові правила відвідування пляжу

Повторне відкриття передбачає декілька правила, зокрема човни не зможуть увійти в бухту. Тепер водіям доведеться висаджувати пасажирів на пірсі в задній частині острова, якомога далі від знаменитої бухти.

Щодня з 10:00 до 16:00 пляж зможуть відвідати не більше як 300 туристів, що перебуватимуть там лише годину. Також до бухти Майя Бей курсуватимуть тільки вісім швидкісних катерів, що пришвартовуватимуться одночасно.

Читати  Після завершення пандемії Wizz Air не підвищуватиме вартість авіаквитків, а навпаки – знизить

Як зауважив Варавут, уряд країни зараз працює над завершенням нових причалів і створенням визначених зон для водних видів діяльності, які будуть готові до відкриття 1 січня.

Зараз човнам дозволено заходити у зовнішні межі затоки. Береги Майя Бей поки закриті, але відвідувачі можуть подивитися на знаменитий пляж зі свого човна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *