Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

На найвищій точці України, горі Говерлі, з’явився справжній “базар”. Тут туристам пропонують широкий асортимент напоїв.Один з мандрівників опублікував відповідне фото. Користувачі мережі заявляють, що пів літра негазованої води коштує 100 гривень.

Ні, це не центральний ринок, це гора Говерла!
– підписав фото Віктор Кулик.

У коментарях люди обурюються щодо появи торгової точки на найвищій вершині Українських Карпат. Вони зазначають, що не варто перетворювати Говерлу на “помийку та базар”.

Читати  5 найнебезпечніших доріг у світі

Не менш цікавим є те, як торговцям вдалося доправити увесь свій товар на вершину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

На самой высокой точке Украины, горе Говерле, появился настоящий “базар”. Здесь туристам предлагают широкий ассортимент напитков.Один из путешественников опубликовал соответствующее фото. Пользователи сети заявляют, что пол литра негазированной воды стоит 100 гривен.

Нет, это не центральный рынок, это гора Говерла!
– подписал фото Виктор Кулик.

В комментариях люди возмущаются относительно появления торговой точки на самой высокой вершине Украинских Карпат. Они отмечают, что не стоит превращать Говерлу на “помийку и базар”.

Читати  SkyUp Airlines запускає новий рейс з Києва до ОАЕ

Не менее интересным является то, как торговцам удалось доставить весь свой товар на вершину.


Fatal error: Cannot redeclare move_comment_field_to_bottom() (previously declared in /home/d86458/public_html/travelnews.com.ua/wp-content/themes/papr/comments.php:9) in /home/d86458/public_html/travelnews.com.ua/wp-content/themes/papr/comments.php on line 9