Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У Славській громаді презентували велоквест «Слідами Чугайстера» з десятком мавок у межах проєкту «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині».


Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

«Ми – за активний та здоровий відпочинок… Велоквест – це 11 захопливих завдань та 10 мавок, які дадуть нам змогу сповільнитися та поринути у дитинство… Для велоквесту людині потрібен телефон, за його допомогою учасник просканує QR-код та отримає завдання. Орієнтовний час проходження – дві години», – розповіла керівниця управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

Читати  У Шаргороді проводять «рятівні» екскурсії до 432-річної синагоги

У ЛОДА зауважили, що велоквест «Слідами Чугайстера» розробили у межах проєкту «ВелоКарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині», який фінансується за програмою секторальної підтримки.

В межах реалізації проєкту, крім розроблення та презентації велоквесту, збудували велодоріжки від смт Славське до с. Волосянка завдовжки 6,8 км, з облаштуванням стартової і фінішної локацій. Станом на сьогодні будівельна готовність велодоріжки в межах проєкту – 90%. Будівництво ж на горі Погар велосипедної маунтбайк-траси на 2,14 км з 24 трамплінами завершили у 2019 році.

Читати  Олена Зеленська запустила два україномовні аудіогіди в Туреччині

Цьогоріч проєкт «ВелоКарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині» має фінішувати.

Як запевнили у ЛОДА, літній туристичний сезон на Львівщині у 2022 році потішить гостей цікавими пропозиціями здорового та активного відпочинку для усієї сім’ї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *