Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Авіакомпанія Qatar Airways, яка визнана найкращою у 2021 році, проводить шалену акцію. Вона розігрує мільйон доларів, автомобіль Porsche та приватний політ на Мальдіви.Катарський авіаперевізник проведе лотерею серед пасажирів, які є громадянами України й ще 38 країн та здійснюють польоти з аеропортів свого регіону. Як стати учасником розіграшу – дізнайтеся далі!

Розіграш від Qatar Airways: як стати учасником

Для участі у розіграші слід забронювати авіаквитки на сайті або в мобільному додатку на будь-який рейс Qatar Airways з 1 листопада 2021 року до 31 січня 2022 року та здійснити подорож у цей період.

Читати  З 25 березня для всіх туристів відкриються Сейшельські острови

Також необхідно бути учасником Privilege Club та після бронювання квитків зайти в розділ “Offers”, після чого натиснути на кнопку акції “Fly with the Best” та погодитись з умовами. Зазначається, що реєстрація безкоштовна.

Подарунки, які можна виграти

  1. 1 000 000 доларів США – з суми необхідно буде сплатити податки, передбачені країною проживання;
  2. автомобіль Posche Taycan еквівалентом 110 тисяч доларів та 50 тисяч доларів для доставки по всьому світу;
  3. політ на приватному літаку Qatar Executive на дві особи вартістю 170 тисяч доларів. Приз передбачає переліт бізнес-класом в Доху, 2 ночі проживання в Катарі, чартерний переліт на бізнес-джеті з Дохи на Мальдіви та проживання в готелі протягом п’яти днів на острові.
Читати  Найкращі напрямки подорожей для тих, хто не уявляє життя без чаю

Авіакомпанія визначить переможців 22 лютого 2022 року з усіх учасників, які виконали умови акції. Qatar Airways зробить це за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки.

Нагадаємо, зараз Qatar Airways здійснює регулярні рейси із Києва, а вже з 9 грудня літатиме з Одеси.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *