Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Іспанський лоукостер Vueling вирішив радикально зменшити норму безкоштовного перевезення ручної поклажі. Йдеться про найдешевші квитки в тарифі Basic.Раніше пасажиру дозволялося взяти до салону одну сумку з габаритами до 40х30х20 сантиметрів без обмеження за вагою та здати друге місце у багаж – 55х40х20 сантиметрів та 10 кілограмів.

Vueling зменшив норму перевезення ручної поклажі

Так, усі квитки за тарифом Basic, придбані з 23 листопада, передбачають лише одне місце ручної поклажі з розмірами до 40х30х20 сантиметрів.

Читати  Бакота: чим відома, що подивитися і як доїхати

Друге місце з габаритами до 55х40х20 сантиметрів та вагою до 10 кілограмів тепер дозволено безкоштовно лише за дорожчими тарифами Optima, Family та TimeFlex.

Згідно з новими правилами, пасажир із квитком Basic, який візьме із собою більше речей, ніж передбачено, повинен заплатити штраф за зайву валізу, яку здав у багаж. Розмір збору – 30 євро на стійці реєстрації та 40 євро – на виході на посадку.

Читати  Слобожанське коноплярство планують перетворити на туристичний «магніт»

Якщо пасажир хоче розширити норму перевезення ручної поклажі за найдешевшими квитками, то може купити послугу Space One або Space Plus – від 14 до 28 євро в один бік. Окрім збільшення норми ручної поклажі передбачається ще розміщення у перших рядах літака та пріоритетна посадка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *