Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Під час прогулянки чоловік виявив залишки загубленого турецького міста Фіваси. Дипломат часто гуляє бездоріжжям в пошуках історичних пам’яток, однак на таку знахідку не сподівався.Польський дипломат Роберт Д. Рокіцькі працює у посольстві в Анкарі. Чоловік цікавиться історією та археологією, а тому самотужки досліджує дику турецьку сільську місцевість.

Полюбляє гуляти та шукати пам’ятки

Саме дипломат став першим, хто виявив залишки стародавнього турецького міста Фіваси. Цей населений пункт відігравав важливу роль у 500-річному конфлікті між Візантійською імперією та різними мусульманськими халіфатами.

Читати  В Ісландії запроваджують 4-денний робочий тиждень: переваги для працівників та підприємств

У вільний час чоловік займається своїм улюбленим видом туризму – ходить бездоріжжям у пошуках історичних місць.

Дипломат гуляв землями південно-центральної Анатолії біля Таврських гір. Він шукав місце, що пов’язане з легендою про 7 сплячих.

Що відомо про легенду

Легенда про 7 сплячих або легенда про сплячих Ефеса розповідає про групу молодиків, які заховалися в печері неподалік міста Ефес. Вони намагалися уникнути римських гонінь на християн. За легендою, це трапилося приблизно у 250 році нашої ери.

Читати  Прикарпаття і Закарпаття спільно розвиватимуть сталий туризм

Знайшов не те, що шукав

Однак Рокіцькі не вдалося знайти місця, пов’язані з легендою Натомість він побачив загублене місто Фіваса.

Фівасу вважають одним з найвідоміших міст регіону Лікаонія. Однак історики мали надто мало інформації про її розташування, а тому шукали в різних місцях, часто дуже віддалених одне від іншого.

Читати  Моторошні красені заполонили Азовське море: вчені пояснюються нашестя медуз

Лікаонія була місцем перехрещення торгових маршрутів, однак місто Фіваса лежало дещо в стороні від них. Вчені шукали стародавнє місто понад 200 років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *