Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Український туроператор Travel Professional Group першим чартерним рейсом Київ – Момбаса 17 квітня відкрив пряме авіасполучення з Кенією.

Про це повідомило посольство України в Кенії.Зазначається, що в урочистій церемонії взяли участь посол України Андрій Праведник та міністр туризму і дикої природи Кенії Наджиб Балала, а також почесний консул України в Момбасі Олексій Сєрков, представники компанії TPG та Кенійської туристичної ради.

Читати  У Кабміні розповіли, куди звертатися в разі скасування авіарейсів через коронавірус

«Відповідно до раніше досягнутої домовленості української та кенійської сторін, було започатковано прямий діалог між українською компанією TPG та Кенійською туристичною радою. У контексті викликів пандемії COVID-19, новий туристичний напрямок та пряме авіасполучення стануть додатковою можливістю для розвитку міжлюдських контактів, зокрема і в туристичній сфері», – йдеться у повідомленні.

У посольстві зазначили, що туристичний потенціал Кенії – чи не найбільш унікальний та різноманітний на Африканському континенті. Зокрема, країна відома «Великою п’ятіркою» (лев, носоріг, леопард, слон та буйвол).

Читати  Маєток Ганських на Житомирщині може увійти до міжнародного турмаршруту

Українські дипломати висловили сподівання, що в майбутньому пряме авіасполучення надасть можливість кенійським партнерам розкрити для себе різноманітний туристичний потенціал України.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *