Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Український туроператор Travel Professional Group першим чартерним рейсом Київ – Момбаса 17 квітня відкрив пряме авіасполучення з Кенією.

Про це повідомило посольство України в Кенії.Зазначається, що в урочистій церемонії взяли участь посол України Андрій Праведник та міністр туризму і дикої природи Кенії Наджиб Балала, а також почесний консул України в Момбасі Олексій Сєрков, представники компанії TPG та Кенійської туристичної ради.

Читати  Штрафи на тисячі доларів: на Занзібарі оголосили про нововведення для туристів

«Відповідно до раніше досягнутої домовленості української та кенійської сторін, було започатковано прямий діалог між українською компанією TPG та Кенійською туристичною радою. У контексті викликів пандемії COVID-19, новий туристичний напрямок та пряме авіасполучення стануть додатковою можливістю для розвитку міжлюдських контактів, зокрема і в туристичній сфері», – йдеться у повідомленні.

У посольстві зазначили, що туристичний потенціал Кенії – чи не найбільш унікальний та різноманітний на Африканському континенті. Зокрема, країна відома «Великою п’ятіркою» (лев, носоріг, леопард, слон та буйвол).

Читати  Додатки для пошуку житла за кордоном

Українські дипломати висловили сподівання, що в майбутньому пряме авіасполучення надасть можливість кенійським партнерам розкрити для себе різноманітний туристичний потенціал України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *