Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Експерти озвучили головні туристичні тенденції

Попри на закриті кордони, більшість туристів не збираються сидіти вдома у 2021 році. Експерти назвали країни, які можуть стати найпопулярнішими у мандрівників, всупереч пандемії.Профільні видання визначили основні тенденції туризму у 2021-му.

Експерти назвали країни, куди поїдуть більшість мандрівників, а також місця для відпочинку, які будуть користуватися найвищою популярністю.

Японія і Кариби

Японія стане найпопулярнішим місцем для мандрівників, коли світ почне відкриватися заново, оскільки влітку в країні будуть проходити Олімпійські ігри 2020 року. Про це повідомляє профільне видання travelpulse.com.

Читати  В яких містах світу таксі з аеропорту може розорити туриста

Японія вже була популярним напрямком для мандрівників до пандемії, і, ймовірно, цього літа в країну вирушать олімпійці, припускають експерти видання.

Також топ тенденцій очолюють сімейні подорожі. Це означає, що одним з найбільш популярних тематичних парків в США стане Disney World. Він вважається відносно безпечним для відвідування, і до нього легко дістатися на машині або швидкими прямими рейсами.

Читати  Оце пощастило: 5 фотографій, на яких люди зафіксували щось унікальне

Мандрівки до пляжів будуть залишатися популярними в наступному році, оскільки це простий спосіб підтримувати соціальну дистанцію. Одними з популярних напрямків будуть Мексика і Карибський басейн.

Країни, куди варто їхати у 2021 році

Раніше експерти National Geographic назвали кращі країни для подорожей у 2021 році. Всього було 5 категорій, за яким рекомендували країни для туристів: “Сталий розвиток”, “Природа”, “Пригоди», “Культура та історія” і “Сімейна подорож”.

Читати  На оглядових майданчиках Києва з'являться оптичні пристрої

До першої групи віднесли Великобританію, Грецію, Фінляндію, Німеччину та Африку. В категорію країн з найкращою природою потрапили Бразилія і Канада. Для пригод туристам варто вибирати Грузію, Аргентину і Туреччину.

А для сімейного відпочинку краще за все підійде Чорногорія, Японія, Великобританія, Румунія.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *