Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Експерти озвучили головні туристичні тенденції

Попри на закриті кордони, більшість туристів не збираються сидіти вдома у 2021 році. Експерти назвали країни, які можуть стати найпопулярнішими у мандрівників, всупереч пандемії.Профільні видання визначили основні тенденції туризму у 2021-му.

Експерти назвали країни, куди поїдуть більшість мандрівників, а також місця для відпочинку, які будуть користуватися найвищою популярністю.

Японія і Кариби

Японія стане найпопулярнішим місцем для мандрівників, коли світ почне відкриватися заново, оскільки влітку в країні будуть проходити Олімпійські ігри 2020 року. Про це повідомляє профільне видання travelpulse.com.

Читати  На Житомирщині прокуратура вимагає повернути державі палац Терещенків

Японія вже була популярним напрямком для мандрівників до пандемії, і, ймовірно, цього літа в країну вирушать олімпійці, припускають експерти видання.

Також топ тенденцій очолюють сімейні подорожі. Це означає, що одним з найбільш популярних тематичних парків в США стане Disney World. Він вважається відносно безпечним для відвідування, і до нього легко дістатися на машині або швидкими прямими рейсами.

Читати  До 8 березня Укрзалізниця призначила 8 поїздів

Мандрівки до пляжів будуть залишатися популярними в наступному році, оскільки це простий спосіб підтримувати соціальну дистанцію. Одними з популярних напрямків будуть Мексика і Карибський басейн.

Країни, куди варто їхати у 2021 році

Раніше експерти National Geographic назвали кращі країни для подорожей у 2021 році. Всього було 5 категорій, за яким рекомендували країни для туристів: “Сталий розвиток”, “Природа”, “Пригоди», “Культура та історія” і “Сімейна подорож”.

Читати  На Закарпатті вже можна покататися на лижах: де стартував зимовий сезон

До першої групи віднесли Великобританію, Грецію, Фінляндію, Німеччину та Африку. В категорію країн з найкращою природою потрапили Бразилія і Канада. Для пригод туристам варто вибирати Грузію, Аргентину і Туреччину.

А для сімейного відпочинку краще за все підійде Чорногорія, Японія, Великобританія, Румунія.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *