Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Примітно, що якщо подивитися на всі ці пам’ятки Одеси по карті, то багато з них виявляться в самому центрі, тож обійти їх можна буквально за один день перебування в цьому чудовому місті. А вже за вихідні ви точно встигнете подивитися найцікавіше.  • Пам’ятки Одеси: Потьомкінські сходи

Отже, які варто відвідати визначні пам’ятки Одеси? Список обов’язкових місць очолюють знамениті Потьомкінські сходи, що вважаються символом Одеси і парадним входом до міста з моря. Сходи налічує 192 сходинки. Досягнувши верхніх щаблів сходів з висоти Приморського бульвару, можна з задоволенням милуватися найкрасивішими місцями в Одесі: чудовою панорамою морського порту, гавані і Одеської затоки. Це архітектурна споруда в стилі класицизму, створене архітекторами Франсом Боффо, Авраамом Мельниковим і Шарлем Потьє, є пам’ятником архітектури першої половини XIX століття.

  • Пам’ятки Одеси: пам’ятник Дюку де Рішельє

Піднявшись Потьомкінськими сходами, ви прямо потрапляєте до наступного об’єкта, зазначеного на карті пам’яток Одеси. Це пам’ятник засновнику міста герцогу де Рішельє, в народі отримав прізвисько бронзовий Дюк. Він був створений скульптором Іваном Мартосом. Відкритий 1828 року і є першим пам’ятником в Одесі. Бронзова статуя Рішельє представлена в римській тозі з сувоєм в руці і латунними горельєфами біля основи, що символізують землеробство, торгівлю і правосуддя.

Читати  Варшава увійшла до рейтингу найкрасивіших нічних міст світу

  • Пам’ятки Одеси: Лаокоон

Ця красива композиція зображує смертельну боротьбу жерця бога Аполлона Лаокоона з синами проти змій. Вона встановлена перед будівлею Одеського археологічного музею і є частиною архітектурного ансамблю історичної частини міста. Це дивовижне місце сподобається любителям старожитностей та історії. Лаокоон – мармурова скульптура, яка є копією всесвітньо відомого однойменного скульптурного комплексу, розташованого в ватиканському музеї.

  • Пам’ятки Одеси: Театр опери і балету
Читати  Грузія запровадить систему "зелених перепусток" для місцевих і туристів

Одеський Національний Академічний театр опери та балету по праву можна назвати перлиною в перлині. Це один з найкрасивіших оперних театрів не тільки міста, а й усієї України. Всі, хто сюди приїжджає, просто зобов’язані побувати в Одеській опері. Причому, задоволення однаково можна отримати і від постановок, які в ньому відбуваються, і від споглядання самої будівлі, яка була побудована наприкінці ХІХ століття і є унікальним архітектурним спорудженням.

Читати  В Італії реконструюють Колізей

Театр знаменитий своєю історією, адже його сцена пам’ятає виступи таких знаменитостей як: Федір Шаляпін, Соломія Крушельницька, Енріко Карузо, Петро Чайковський, Микола Римський-Корсаков, Сергій Рахманінов, Анна Павлова, Айседора Дункан та ін.

 

  • Пам’ятки Одеси: Музей-заповідник “Катакомби Одеси”

Довжина всіх підземних ходів одеських катакомб становить близько 10 кілометрів. А розташовані вони на глибині 15-25 метрів під міськими кварталами в районі Молдаванки. Це цілий комплекс найдавніших шахт-каменоломень, повний таємниць і загадок, де здобувався будівельний камінь для зведення Одеси, розташовувалися військові бункери, бомбосховища і справжні природні печери. Музей є об’єктом культурної спадщини міста. Ці пам’ятки використовувалися з самого початку появи Одеси на мапі і залишилися незабутими до сьогодні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *