Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Влада Норвегії прийняла рішення скасувати обов’язковий карантин після прибуття для іноземних туристів. Це стосується й невакцинованих осіб.Як відомо, серед гостей Норвегії лише 7% без COVID-сертифікату. Тому правила для них вирішили пом’якшити, оскільки великого ризику це не несе. Про зміну правил було оголошено на веб-сайті уряду, а рішення прийнято за рекомендацією Норвезького інституту громадського здоров’я (NIPH).

Норвегія скасовує карантин для усіх мандрівників

Так, з 26 січня, мандрівники, які прибувають до Норвегії, більше не будуть зобов’язані проходити карантин, незалежно від їхнього статусу вакцинації або наявності дійсного сертифіката COVID-19.

Читати  Розпродаж для туристів: в італійській Сицилії продають будинки за 1 євро

Донині таке правило розповсюджувалося лише на повністю вакцинованих з сертифікатом COVID-19. Натомість ті вакциновані особи, які не мали сертифікату, мали пройти 10-денний карантин. Його можна було скоротити після тестування на 3 день ізоляції, у разі прибуття із зони, яка вимагає карантину.

Тепер, за новими правилами, невакциновані мандрівники також можуть пропускати карантин.

Читати  Зворотний бік відпочинку в Таїланді

Я погоджуюсь з NIPH, що частка інфікованих серед тих, хто прибув без довідки про Covid, настільки мала, що не вплине на ситуацію у Норвегії. Настав час змінити вимоги щодо в’їзного карантину,
– сказав міністр охорони здоров’я Інгвільд Кєркол.

При цьому нещепленим туристам потрібно заповнити форму про в’їзд, здати один ПЛР-тест перед поїздкою та один після прибуття. Якщо результат останнього виявиться позитивним, доведеться вирушити на карантин, якщо негативним – можна вільно подорожувати країною.

Читати  Буковинські лісівники планують збудувати дорогу до станції "Памір" на горі Томнатик

Зазначається, що це правило стане стимулом для мандрівників з-за меж Європейської економічної зони, оскільки прибуття з країни, що не входить до ЄЕЗ, за винятком Великої Британії, автоматично спричиняє карантин у разі відсутності сертифіката про вакцинацію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *