Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Чоловік заявив, що не звинувачує готель у тому, що трапилося, оскільки це провина його дружини, але попросив туристів врахувати, «що таке може трапитися на цьому курорті».Користувач на ім’я Майкл описав готель The Palms на островах Теркс і Кайкос (Британська Заморська територія в Атлантичному океані на південний схід від Багамських островів) як «красивий курорт».

Читати  Євробачення 2020 в Роттердамі: ТОП-7 найцікавіших місць у місті

Чоловік стверджує, що він прекрасно проводив час на курорті зі своєю дружиною, поки не вирішив злітати додому, щоб забрати на відпочинок їхнього сина. Коли він разом з сином повернувся на курорт, щось було не так.

«Моя дружина врешті-решт сказала мені, що вона пішла на масаж, поки я літав за нашим сином, де її спокусив масажист, який провів з нею ніч», – поскаржився ображений чоловік.

Читати  Діана Панченко: «Хочу показати, що таке жінка-бренд»

Також він уточнив, що не звинувачує курорт в тому, що трапилося, адже це провина його дружини. «Але знайте, що таке може трапитися на цьому курорті», – додав він і оцінив курортний готель The Palms однією зіркою з п’яти можливих. Пізніше відгук був видалений.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *