Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Чоловік заявив, що не звинувачує готель у тому, що трапилося, оскільки це провина його дружини, але попросив туристів врахувати, «що таке може трапитися на цьому курорті».Користувач на ім’я Майкл описав готель The Palms на островах Теркс і Кайкос (Британська Заморська територія в Атлантичному океані на південний схід від Багамських островів) як «красивий курорт».

Читати  Будинок за 1 євро в Італії. Особняк мрії або вічні витрати?

Чоловік стверджує, що він прекрасно проводив час на курорті зі своєю дружиною, поки не вирішив злітати додому, щоб забрати на відпочинок їхнього сина. Коли він разом з сином повернувся на курорт, щось було не так.

«Моя дружина врешті-решт сказала мені, що вона пішла на масаж, поки я літав за нашим сином, де її спокусив масажист, який провів з нею ніч», – поскаржився ображений чоловік.

Читати  Львівщина торік ознакувала понад 140 кілометрів шляхів рекреаційного туризму

Також він уточнив, що не звинувачує курорт в тому, що трапилося, адже це провина його дружини. «Але знайте, що таке може трапитися на цьому курорті», – додав він і оцінив курортний готель The Palms однією зіркою з п’яти можливих. Пізніше відгук був видалений.

 

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *