Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Маршрут пролягає від Затоки і Одеси, через Київ і Львів, в гірські курорти Буковель та Драгобрат (зупинки “Поляниця” і “Ясіня”).

Першу внутрішню брендовану лінію запускає FlixBus в Україні. Як повідомили в прес-службі перевізника, презентація пройшла сьогодні в онлайн-форматі.FlixBus — німецька транспортна компанія, що спеціалізується на організації пасажирських автобусних перевезеннях. Заснована 2013 року в Мюнхені. В 2019 роцi компанія запустила маршрут Одеса — Плзень (Чехія), що проходить через Тернопіль, Львів, Краків та Прагу.

Читати  Британців штрафуватимуть на 5 000 фунтів за відпочинок за кордоном

Новий маршрут пролягає від Затоки і Одеси, через Київ і Львів, в гірські курорти Буковель та Драгобрат (зупинки “Поляниця” і “Ясіня”).

Перший автобус відправиться за маршрутом 20 травня. До 13 червня автобуси курсуватимуть 5 разів на тиждень, а починаючи з 14 червня – щодня.

На новій лінії будуть працювати автобуси Neoplan, які мають фірмове зелене брендування FlixBus.

Читати  Як правильно зібрати ручну поклажу: поради і головні помилки

Також в рамках презентації відбулася дискусія “Тренди внутрішнього туризму в Україні” за участю голови Державного агентства розвитку туризму Мар’яни Олеськів, керівниці Discover Ukraine Юлії Матяш, а також телеведучої і тревел-блогера Вікторії Мікульської.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *