Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У більшості випадків споживач на свій розсуд вирішує залишати чи не залишати чайові працівникам різних сфер. Однак зараз спеціалісти у галузі туризму наголошують на особливій важливості такої підтримки.Зараз, коли увесь світ потроху повертається до подорожей після тривалої перерви, серйозні зміни у сфері туризму стають особливо помітними. Саме тому у цей час мандрівникам вкрай важливо підтримувати працівників ресторанів, готелів та інших закладів.

Чому потрібно давати чайові

Генеральний директор компанії-розробника додатку для відгуків та безготівкових чайових Ерік Плам визначив причини залишати чайові у подорожах. Він назвав їх необхідністю та пріоритетом.

Читати  У Кам’янці-Подільському запланували понад 50 фестивалів

Необхідність залишати “на чай” полягає у тому, що працівники сфери послуг, особливо у час пандемії, часто отримують мінімальну заробітну платню і дуже розраховують на додатковий дохід у вигляді чайових. Працюючи з людьми та забезпечуючи мандрівникам комфортні умови відпочинку, вони ще й наражають не небезпеку власне здоров’я. Саме тому потурбуватися про них так, як вони турбуються про нас, ніколи не буде зайвим.

Читати  Дмитро Комаров готує новий проєкт про подорожі Україною

Визначтеся, як саме ви хочете залишати чайові. Зараз це можна зробити не лише за допомогою готівки, а й безконтактним способом у спеціальних додатках.

Читати  Акули на Мальдівах: наскільки реальна небезпека для туристів

Якщо ви обираєте перший варіант, перед мандрівкою потурбуйтеся про те, щоб мати достатньо готівки різного номіналу у місцевій валюті. Так ви завжди зможете залишити саме стільки, скільки вважаєте за потрібне, без метушні та незручних ситуацій.

За можливості залишайте “на чай” більше на свята та у напружені дні, коли персоналу доводиться працювати понаднормово через велику завантаженість та наплив людей. Це дуже підтримає працівників, а вам додасть кілька бонусів до карми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *