Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Карта дозволяє не тільки знайти цікаві пам’ятки і сформувати маршрут, але й дізнатися про нафтової історії кожного з 27 об’єктів. По маршруту можна пройти з екскурсією або зробити самостійну прогулянку.Великий туристичний маршрут, присвячений нафтової сторiнцi історії міст Дрогобич та Борислав у Львівській області, презентують сьогодні в Дрогобичі. Як розповів глава Управління культури і розвитку туризму Дрогобича Ігор Чава, для нового маршруту “Дрогобич. Нафтополіс” була створена туристична карта, на яку нанесені всі значущі історичні та культурні пам’ятки, що виникли в місті через нафту, або мають безпосереднє відношення до чорного золота.

Читати  Вашу валізу втрачено: як не залишитися без багажу у відпустці

“Дрогобич. Нафтополіс” охоплює туристичні об’єкти не лише Дрогобича, але й Борислава – єдиного міста у світі, розташованому на історичному та чинному промисловому нафтогазовому родовищі”, – уточнив Чава.

 

Дизайн карти розробив Олександр Сабинін, а її інформаційним наповненням займався Олег Стецюк. Карту гості і жителі міста зможуть знайти в Туристичному інформаційному центрі Дрогобича.

Читати  4 замки Закарпаття законсервують для подальшої реставрації

Карта дозволяє не тільки знайти цікаві пам’ятки і сформувати маршрут, але й дізнатися про нафтової історії кожного з 27 об’єктів. По маршруту можна пройти з екскурсією або зробити самостійну прогулянку.

Карта також дає знижку 10% в ресторані “Локаль на Панськiй”. Вона розташована на вулиці яка також пов’язана з нафтової історією – вул. Т. Шевченка (колишня вул. Панська).

Читати  ЄС назвав 7 небезпечних країн для подорожей у листопаді: хто увійшов до переліку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *