Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Перші туристи, які завантажать карту муралів і зроблять фото на тлі зазначених робіт, отримають призи від Туристичного інформаційного центру Чернігова.Повний каталог міських муралів створюють в Чернігові. Як розповіла на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заступник начальника міського управління культури і туризму Катерина Литвин, також створена туристична карта муралів, якою можуть скористатися жителі і гості міста.

Читати  На Донеччині презентували один із п’яти туристичних «магнітів» – соляні шахти

“Останнім часом досить популярними стали прогулянки муралами міст, фотосесії на їх фоні, екскурсійні маршрути, квести, тощо. Управління культури і туризму Чернігівської міської ради разом із муралістами створили єдиний каталог муралів міста легенд), їх 45 з різних мікрорайонів міста, “випали” деякі, дорослі так би мовити”, – уточнила Литвин.

Фотографії кожного мурала робив талановитий фотограф Валентин Бобир. В каталозі відсутні відомості про автора роботи і адреса її розміщення.

Читати  У Тернополі проведуть міжнародний фестиваль гончарів

З завтрашнього дня каталог муралів буде доступний на сайті міста chernihiv.travel.

Перші туристи, які завантажать карту муралів і зроблять фото на тлі зазначених робіт, отримають призи від Туристичного інформаційного центру Чернігова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *