Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Цього разу, Антон Птушкін – відомий тревел-документаліст здійснив подорож на одні з найвіддаленіших островів в Атлантичному океані – Азори. У цьому матеріалі читайте цікаві факти від мандрівника про Азорські острови.Невеликий за площею архіпелаг складається з 9 островів. З точки зору клімату Азори – унікальне місце. Воно розташоване на 38 широті, що досить північно, але при цьому температура взимку на вулиці становить +15°C. Снігу і заморозків тут не буває ніколи. А секрет такого клімату – тепла течія Гольфстріму, яка проходить через архіпелаг і нагріває океан.

Читати  У США залишилася остання точка прокату відеокасет з фільмами. Тепер її здають для ночівель на Airbnb — фото

Я прилетів на острови взимку і аніскільки не пошкодував. Навіть в цю пору року вони приголомшливо красиві, дуже зелені, і що дуже важливо, практично безлюдні. Я давно не пам’ятаю, щоб так відпочивав душею під час їзди за кермом, насолоджуючись красою, – каже Антон Птушкін.

“Ноїв ковчег” для світової флори

На Азорських островах досі є залишки реліктового лісу, який існував тут сотні років до приходу людей. Він строго охороняється як біорезерв Євросоюзу. В радіусі 1,5 тисячі кілометрів немає ніяких шкідливих виробництв, а через вологий клімат острова цвітуть і пахнуть навіть взимку. Азори називають “Ноєвим ковчегом” для фауни, адже сюди звозять різні рослини зі всього світу.

Читати  SkyUp запускає пряме авіасполучення з України до лижного турецького курорту: перші деталі

Податок на котів

Коти на островах вважаються “інвазивними” тваринами, адже через них тут зникло кілька видів птахів.

Еверест серед Атлантики

Гора Піку – це діючий стратовулкан, розташований на острові Файя. Її висота становить 2351 метр над рівнем моря. Тим не менш, це одна з найвищих гір у світі. Велика частина гори прихована під водою, але якби вся гора знаходилася над водою, то її висота склала б більше 8400 метрів, що всього на 400 метрів нижче висоти Евересту.

Читати  Київ за десять місяців заробив 59 мільйонів гривень туристичного збору

Місто в кратері вулкана

Всередині острова Сан Мігель є кілька вулканічних кальдер. В одному з кратерів вулкана діаметром 5 кілометрів і глибиною 400 метрів азорці побудували місто Сеті-Сідадішз населенням 800 осіб.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *