Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Віденська крижана мрія

Під час зимових канікул перед красиво освітленою Віденською ратушею для катання на ковзанах виділено близько восьми тисяч метрів квадратних крижаної площі. Wiener Eistraum (Віденська крижана мрія) оточена стендами, що продають зігрівальні напої та традиційні австрійські страви.Катання на ковзанах на озері Луїза, провінція Альберта

Це місце оточене засніженими канадськими Скелястими горами та льодовиком Вікторія. Каток біля готелю Fairmont Chateau Lake Louise в Національному парку Банф дає відвідувачам унікальну можливість: покружляти на озері Луїза. Щороку посеред місця катання будується чудовий крижаний замок.

Читати  Держагентство з туризму дало поради українцям щодо вибору місця для літнього відпочинку

Музей природознавства Крижаний каток, Лондон

Чарівний фон для цієї ковзанки, яка розташована в самому серці Кенсінгтона, створюють розкішна будівля лондонського Музею природознавства та ялинка, прикрашена казковими вогнями. На льодовій ковзанці є ярмаркова карусель та кафе-бар, де відвідувачі можуть насолодитися гарячими напоями та святковими частуваннями.

Ковзанка на Александр плац, Берлін

Кругла ковзанка навколо фонтану Нептуна на Александер плац зазвичай розташована біля одного з найжвавіших різдвяних ринків у Берліні. Її доповнює найбільша святкова піраміда в Європі, різноманітні розважальні атракціони, а також традиційні кіоски, де продають рукоділля та вишукані місцеві страви.

Читати  У Франції скасують тести для однієї категорії туристів

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *