Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Лоукостер Eurowings ввів послугу, яка дозволяє пасажирам з будь-яким класом квитків залишити місце поруч з собою вільним.

Лоукостер Eurowings, який входить в Lufthansa Group, ввів збір за можливість залишити сусіднє крісло вільним. Про це пише профільне видання avianews .Повідомляється, що в рамках тестового періоду за кілька тижнів новою послугою скористалися 5 тис. Пасажирів. У зазначений період компанія активно не рекламувала нову послугу і просувала її тільки через колл-центр.

Читати  SkyUp запускає рейси до Узбекистану

«Отримане схвалення під час періоду тестування показало, що наші пасажири часто хочуть більше комфорту і дистанції на борту. Концепція ультра-лоу-костів з початку коронакрізіса більше не працює, по крайней мере на нашому домашньому ринку в Німеччині. Тому ми припускаємо, що вільні середні крісла стануть важливою частиною сервісу подорожей в майбутньому », – зазначив Eurowings Йенс Бішоф.

Читати  Де шукати бюджетне житло в подорожі і як на цьому заощадити

Пасажири Eurowings можуть заблокувати сусіднє крісло, купивши квиток з будь-якого класу бронювання. Коштує послуга 18 євро і поки доступна тільки на європейських рейсах. На даний момент її можна зробити тільки через колл-центр авіакомпанії, проте вже у вересні вона стане доступною для замовлення на сайті.

Перевізник гарантує, що не перепродасть вільне крісло іншому пасажирові. Відзначається, що раніше лоукостер гарантував вільний сусіднє крісло тільки пасажирам, які купили квиток по найдорожчому тарифу BIZ class.

Читати  У Франції закриті магазини, ресторани, розважальні центри

Нагадаємо, що недавно великий європейський лоукостер отримав право на польоти в Україну.

 

 

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *