Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Торік через пандемію кількість міжнародних подорожей скоротилася на понад 70 відсотків – у порівнянні з попередніми роками. Збитки в туризмі сягнули 2,4 трильйона доларів, а у 2020 і 2021 роках передбачається втрата понад 4 трильйонів доларів.Як очікують експерти, повністю туристична галузь відновиться не раніше ніж 2023 року. Ключем до відновлення в ООН вважають вакцинацію проти коронавірусу та відповідні сертифікати.

Відповідно до доповіді, у 2020 році міжнародний туризм і пов’язані з ним сфери вже зазнали збитків у розмірі 2,4 трильйона доларів, а цього року можуть бути порівнянні втрати.

Читати  5 готельних номерів з найкращими у світі видами з вікна

Прогноз на цей рік не виглядає набагато кращим. Перші три місяці були знову поганими… Є очікування певного відновлення в другій половині року, принаймні певною мірою в Північній Америці та Європі, – зазначив представник Конференції Ральф Петерс.

У дослідженні згадуються три сценарії розвитку подій на 2021 рік, котрі передбачають скорочення туристичного потоку на 63 – 75 % у порівнянні з допандемічними показниками. Це означатиме збитки для галузі від 1,7 трильйона до 2,4 трильйона доларів.

Читати  Водний маршрут по Дніпру відкриють в Київській області

Очікується, що спочатку туристичний сектор почне відновлюватися в Франції, Німеччині, Швейцарії, Великобританії і США. Однак експерти думають, що навіть у цих країнах не відбудеться повне відновлення міжнародного туризму раніше 2023 року.

Держави, що розвиваються, зазнають найбільших збитків: у 2020 році вони мали найрізкіше у світі скорочення число туристів – 60 – 80 %. Найбільш постраждалими регіонами виявилися Північно-Східна та Південно-Східна Азія, Океанія, Північна Африка і Південна Азія.

Читати  Вже 15: ще одна країна ЄС залишається відкритою для українців

Згідно з прогнозами, у другому півріччі 2021-го очікується пожвавлення міжнародного туризму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *