Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Укрзалізниця продовжила курсування швидкісного поїзда Інтерсіті+ з Києва до курортного Славського на Львівщині на травневі свята й літо, перетворивши його з «Лижного експресу» на «Бойківський експрес».


Про це стало відомо від в.о. члена правління, директора філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександра Перцовського під час презентації планів компанії щодо літніх перевезень

Читати  Картопляні ряди Копенгагена

«Йдемо назустріч розвитку внутрішнього туризму й запроваджуємо курсування швидкісного поїзда Інтерсіті+ № 745 Київ — Славське весною та влітку. Також вирішили перейменувати цей поїзд з «Лижного експресу» в «Бойківський експрес», адже Карпати можуть дарувати безліч туристичних та спортивних можливостей не лише взимку», — підкреслив Перцовський.

Також керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці розповів про плани компанії щодо розвитку швидкісного залізничного сполучення. Зокрема, розглядається технічна можливість призначення Інтерсіті+ між Харковом та Дніпром із можливістю подовження до Мелітополя.

Читати  Румунія продовжила заборону на в'їзд до 15 серпня, транзит можливий

 

Укрзалізниця призначила швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 745/746 Київ — Славське в середині грудня 2020 року для пасажирів, які подорожують до гірськолижних курортів Карпат. На маршруті курсує Hyundai Rotem. Відстань між столицею та курортом Славське поїзд долає за 7 годин 17 хвилин, у зворотному напрямку – за 7 годин 37 хвилин.
Спочатку швидкісний поїзд з Києва до Славського мав курсувати до 17 січня, однак, зважаючи на великий попит, Укрзалізниця подовжила курсування призначеного на святковий період поїзда щонайменше до 28 лютого з опцією подальшої пролонгації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *