Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Представники індустрії гостинності Львівщини налагоджують співпрацю з грузинськими колегами з регіону Кахетія – місцевими виноробами.

Про це йшлося під час зустрічі, яку організувало управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації за ініціативи Почесного консула Грузії у Львові Ярослава МузичкаЗазначається, що представникам HoReCa (індустрії гостинності) області співпрацю запропонувала виноробня, яка виготовляє класичні грузинські вина, «квеврі» (вино у спеціальних глеках, закопаних у землі), ігристі вина, а також бренді й чачу. Її виробничі потужності розташовані у грузинському селі Велісцихе. У 2020 році компанія збудувала новий завод, який буде відкритий для туристів, там проводитимуть винні тури.

Читати  Wizz Air автоматично реєструватиме пасажирів на рейс за 1,5 євро

«Приємно бачити зацікавлення грузинського виробника у співпраці з індустрією гостинності нашого регіону. Обидві сторони мають змогу обмінятися досвідом, налагодити партнерство, а також укласти взаємовигідні контракти», – зауважила керівниця управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

За її словами, між Львівщиною та Грузією уже налагоджена плідна співпраця. Так, у травні 2018 року Львівщина представляла туристичні пропозиції регіону на міжнародній виставці «Expo Batumi Travel». Грузія ж – постійний учасник Львівського міжнародного форуму індустрії та гостинності, у 2019-му до Львова приїжджала делегація з Верхньої Сванетії. А цього разу – винороби із Кахетії.

Читати  У Чернівцях оновили сквер біля колишньої Резиденції митрополитів

Почесний консул Ярослав Музичко зазначив, що цей захід став першим після затяжної паузи, пов’язаної з пандемією коронавірусу.

«Грузія – це давня виноробна країна, традиції якої сягають 8 тисяч років і навіть більше. Це підтверджено археологічними знахідками глеків «квеврі». Чим ця традиція відрізняється від європейської? Якраз тим, що замість бочки грузинське вино дозріває і зберігається у тих самих глиняних ємкостях», – додав Музичко.

Читати  Відпочинок з комфортом: кращі теплі джерела Чорногорії для відпустки взимку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *