Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Всесвітня федерація туристичних міст (WTCF) схвалила ініціативу міста Харкова встановити 2021-й Роком урбан-туризму.

Як повідомляє пресслужба Харківської міськради, про це на постійній комісії з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проєктів повідомила заступник директора департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська.За її словами, три місяці тому Харківська міськрада спільно з Національною туристичною організацією України звернулася до WTCF з такою пропозицією.

Читати  Робота у сфері туризму за кордоном: які країни готові найняти працівників з України

“Всесвітня федерація туристичних міст підтримала нашу ініціативу і виступить стратегічним партнером у проведенні Року урбан-туризму, тобто туризму в мегаполісах. Таким чином, ми організуємо проєкти в сферах туристичного маркетингу, ділового туризму, гастротуризму тощо. Ці проєкти стосуватимуться всіх міст України, а інформація про це поширюватиметься по всьому світу. Експерти будуть читати лекції онлайн. Також розраховуємо, що нам дозволять провести в травні Міжнародний туристичний форум “Харків: партнерство в туризмі” в офлайні. Для Харкова все це добре тим, що протягом усього року про наше місто звучатиме багато інформації. В умовах пандемії, коли подій і так дуже мало, для нас це буде вкрай корисно”, – зазначила Згурська.

Читати  Чернігівуйся: ІМК просуває туризм у Чернігові

За її словами, перший навчальний захід у межах Року урбан-туризму планується провести в березні: він буде присвячений безпеці в сфері гостинності.

Всесвітня федерація туристичних міст (штаб-квартира – в Пекіні) – одне із найбільших у світі об’єднань міст, мета роботи якого – сприяння економічному та соціальному розвитку світових центрів туризму. Членами організації є близько 150 міст і 75 організацій з понад 70 країн. Наразі Харків – єдине місто в Україні, що офіційно прийняте до складу федерації.

Читати  Wizz Air відновлює польоти з Києва до Стокгольму: вартість квитків та умови в'їзду

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *