Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Всупереч закритим кордонам, більшість мандрівників не планують залишатися вдома у 2021 році. Тому експерти озвучили головні туристичні тенденції, які можуть стати найпопулярнішими у туристів.Японія і Кариби

Коли світ почне відкриватися заново, Японія стане найпопулярнішим напрямком для мандрівників, оскільки влітку тут проходитимуть Олімпійські ігри 2020 року.

Подорожі до пляжів будуть залишатися популярними в прийдешньому році, оскільки це простий спосіб підтримувати соціальну дистанцію. Одними з популярних напрямків будуть Мексика і Карибський басейн.

Читати  Є що подивитися: ТОП-5 дивовижних озер України

Країни, куди варто їхати у 2021

Раніше експерти National Geographic назвали найкращі країни для подорожей у 2021 році. Їх поділили на такі категорії:

  • “Сталий розвиток”: Великобританія, Греція, Фінляндія, Німеччина та Африка
  • “Природа”: Бразилія і Канада
  • “Сімейна подорож”: Чорногорія, Японія, Великобританія, Румунія.
  • “Пригоди”: Грузія, Аргентина та Туреччина

Які країни обиратимуть українці у 2021

Експерти туристичного ринку прогнозують, що Туреччина і Єгипет, як і у 2020 році, залишаться найпопулярнішими серед українських туристів. Річ у тім, що у 2021 році, кордони багатьох країн для українців залишаються закритими у зв’язку з пандемією.

Читати  Відома телеведуча Соломія Вітвіцька показала свої улюблені фото з мандрів Україною

Враховуючи поки закриті кордони з ЄС, Туреччина не втратить колишньої популярності в українців і надалі, – прогнозує Андрій Демура, директор туристичної компанії “Аполло-тур”.

Також він говорить, що ця країна може забрати на себе потік туристів, які цікавляться катанням на лижах. Влітку вона вже трохи “відіграла” частину ринку у Єгипту, така тенденція буде і взимку 2021 року. За його словами, у структурі продажів Туреччина займає близько 60% обсягу реалізованих турів. Але фахівець відзначає, що Єгипет також навряд чи втратить популярність серед туристів.

Читати  Бомбардувальник 1945 року здійснив аварійну посадку на людний пляж Флориди

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *