Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Вулицю Тараса Шевченка в селі Орів на Львівщині внесли до Книги рекордів України як найдовшу в країні. Вона тягнеться понад 14 кілометрів.


Про це у Фейсбуці повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

«Львівщина – рекордсмен! Вулицю Тараса Шевченка у селі Орів Дрогобицького району внесли до Книги рекордів України як найдовшу у всій Україні. Вулиця має протяжність 14 кілометрів. Важливо те, що вся Україна почує про Орів. Та й не тільки Україна. Ця подія – про розвиток туризму, про інвестиції в наш регіон, про розвиток сіл, Трускавецької громади, Дрогобицького району, а отже і Львівщини», – зазначив Бучко.

Читати  Еротика серед білого дня: знамените французьке кабаре Crazy Horse змінює формат

Він наголосив, що в околиці цього населеного пункту реалізовують проєкт «ВелоБескиди: розвиток пішохідно-трекінгової та велосипедної інфраструктури» та триває будівництво оглядової вежі на території регіону Трускавець – Орів – Борислав – Східниця за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Також біля Орова розпочинається нацпарк «Сколівські Бескиди», у містечку Сколе буде цілий комплекс із екопомешканнями для туристів – «глемпінгами» (комфортабельними кемпінгами), у Бориславі неподалік на початку цього року відкрився музей-аптека Йогана Зега, у Трускавці будуть реконструювати історичну віллу Гопляна, де працює музей художника Біласа.

Читати  Назване найкраще місто світу 2020 року

«Ці всі заходи сприятимуть залученню туристів у цей край для його подальшого розвитку», – додав чиновник.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *