Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Напевне кожен турист мріє побувати в Діснейленді, але мало хто здогадується, що діснеївські замки можна побачити й в Туреччині. Місто-привид Бурдж-аль-Бабас, на будівництво якого було витрачено близько 200 мільйонів доларів, складається з сотень таких замків, щоправда, в них ніхто не живе.У 2014 році в Туреччині, поруч з невеликим містом Мудурну, почали будувати “люксове” містечко з віллами для багатих іноземців. Проте коли економіка Туреччини впала – проєкт був зупинений.

Загальна вартість проєкту становила понад 200 мільйонів доларів, а кожен будинок обійшовся б покупцям в суму від 400 до 500 тисяч доларів.

Читати  Нові туристичні об’єкти планують відкрити в Дніпрі

Для створення своєрідного стилю, автори проєкту взяли за основу особливості знакових будівель Стамбула – “італійську” Глатську і середньовічну Дівочу вежі, а також британську й американську архітектуру.

В результаті побудували ряди дивних замків з башточками з сірими дахами, круглими балконами та балюстрадами, що простягаються більш ніж на мільйон квадратних метрів.

З понад 732 запланованих вілл близько 350 були продані арабським інвесторам. Але незабаром ті відмовилися від придбаної нерухомості. На думку архітектора комплексу, це було пов’язано зі зниженням цін на нафту.

Читати  5 неймовірно красивих і вражаючих храмів Таїланду
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *