Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Чорнобильська зона стане туристичним “магнітом”. Там будуть розвивати інфраструкуру – дороги, кафе та ресторани.

Про це повідомив перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів Богдан Боруховський.За його словами, Чорнобиль – популярний туристичний об’єкт і все це там вже є. Проте цю інфраструктуру покращуватимуть.

Вже зараз там є готелі. Вони слабкі за “зірками”, але чисті й акуратні. Там є їдальня, яка схожа на справжню радянську їдальню. Там смачно і всім подобається. Ми будуємо дороги. У цьому році будуть відновлені всі дороги до основних локацій. Ми робимо новий проєкт КПП, де потрібно поліпшити сервіси – щоб можна було швидко пройти пропускний пункт, відпочити, поїсти,
– зазначив Боруховський.

Читати  "Зникаючий" бренд Чорнобиля створило агентство Banda

Для розвитку інфраструктури в Чорнобилі вже підготовлені відповідні проєкти й інвестори зацікавлені в них. У планах Кабміну – збільшувати потік туристів щорічно вдвічі.

Водночас Чорнобильська зона – це не тільки туризм, а й унікальне місце, де 35 років природа розвивається самостійно, зазначив чиновник.

Читати  Актриса з українським корінням. Стало відомо, хто зіграє Жінку-Халка

Там є 10 кілометрів зони відчуження, де динамічно розвивається індустріальний кластер. Є об’єкти, які будуються державою для поховання ядерних відходів, небезпечних відходів; є інвестпроєкти, які спрямовані на “зелену” енергетику. Також це найбільший нацпарк – 234 тисяч гектарів. Це радіологічний біосферний заповідник, де 35 років природа розвивається без людини,
– додав Боруховський.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *