Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Скільки коштує відпочинок в Буковелі, чи дотримуються там карантинних норм та деталі про скіпаси розповіла на своїй Фейсбук-сторінці туристка Оксана Байло.За три роки Буковель кардинально змінився

Оксана пише, що не була в Буковелі вже три роки, бо два лижні сезони поспіль вони катали в Австрії, а минулий сезон – у Швейцарії й Італії. А в цьому збиралися кататися у Франції, але COVID-19 змінив їхні плани, і у свою весільну подорож жінка з чоловіком вирушила в Буковель. Вона зазначає, що не пошкодувала про це ні хвилини.

Мушу зізнатися, що за три роки курорт Буковель змінився кардинально. Таку кількість і красу готелів можна знайти хіба що на найбільш люксових курортах Європи. 70 кілометрів трас за три роки в Буковелі зросла до 100! Коли ми приїхали, снігу не було зовсім, але траси зроблені відмінно, – пише туристка.

Читати  Це викликає погане самопочуття: яку їжу та напої не варто брати в літак

Відсутність культури катання

Оксана поділилася, що люди воліють не брати інструктора та йти на довгі траси, тільки ставши на лижі, і що найбільш безстрашні несуться плугом з гори на величезній швидкості, і налітають на людей, які їдуть попереду них.

Мене збили в перший день, я летіла в обрив з траси, зробивши сальто через голову на лижах. Я не жартую, це було дуже страшно. Я відбулася трохи потягнутою шиєю, але цілком могла її зламати. З кількох десятків, що проїхали повз, допомогу запропонувала мені одна людина, – зауважила жінка.

Читати  На Львівщині затвердили велотуристичний шлях із Миколаєва до Роздола

Туристка пише, що це траплялося щодня: ззаду обов’язково хтось хоч раз налітав, і це при тому, що людей ще поки на трасах було відносно не багато. Вона зазначає, що це і є культура, якої в Україні, на жаль, немає – збити людину й не озирнутися.

Які ціни в Буковелі взимку 2020/2021?

Ціни – високі. Місцями навіть сильно завищені. Наприклад, вино в супермаркеті – мінімум у два рази вище реальної вартості. Ціни на готелі та їжу в “Буковелі” в цьому сезоні досягли та перевершили австрійські, а місцями й швейцарські. Радує, що сервіс не поступається європейському, а місцями навіть перевершує, – зазначає жінка.

Читати  Що брати з собою в подорож: список обов'язкових речей

Оксана Байло закликає приїжджати у Буковель, адже це найкрасивіший, справжній європейський, український курорт. А підсумовує тим, що кращого часу дізнатися й полюбити сильніше свою країну точно не буде!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *