Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Стюардеса розповіла про ризики застосування антисептичних засобів перед оглядом співробітниками служб безпеки в аеропорту.Бортпровідниця поділилася власним досвідом щодо такої ситуації.

Зокрема, вона розповіла, що сама була затримана на одному з пропускних пунктів авіагавань після того, як протерла поверхню своєї валізи серветкою з дезінфекційним складом – багаж почали перевіряти спеціальним приладом.

Читати  «Говерляна-2021»: вихідними відбудеться сходження на найвищу гору України

“На вашій валізі виявлена ​​підозріла хімічна субстанція. Ми повинні провести додатковий огляд”, – сказали працівники служби, до того ж перевірили ще раз саму співробітницю авіакомпанії, яка була впевнена, що техніка вийшла з ладу.

В результаті апарат все ж не відреагував на жодну річ всередині сумки стюардеси й, зв’язавшись з менеджером, співробітники аеропорту відпустили дівчину.

Читати  Скільки коштуватиме відпочинок за кордоном в 2020 – розповіла експертка

Мабуть, моя адекватність і той факт, що перед виходом я протерла валізу антибактеріальною серветкою (яка так недоречно впала мені у вічі в номері), переконала службу безпеки у відсутності у мене підступних намірів, – додала стюардеса.

Також вона написала, що це буде уроком для неї на майбутнє, особливо в умовах пандемії коронавірусу.

Читати  Знадобиться туристам: як сказати "дякую" різними мовами світу

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *