Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

До першої десятки за результатами пошуку в Google за останні 3 місяці увійшли Затока, Кирилівка, Одеса, Арабатська Стрілка, Сєдове, Скадовськ, Щасливцеве.Рейтинг найпопулярніших туристичних напрямків України цього літа склала компанія Google. До першої трійки лідерів по пошукових запитах увійшли Бердянськ, Залізний Порт та Коблево.

“Глобальна пандемія продовжувала впливати на плани більшості людей в світі і в 2021 році. У той же час після декількох місяців застою через пандемію впевненість мандрівників в безпеці поїздок починає поступово відновлюватися – тенденції пошуку показують, що з поширенням вакцин інтерес до подорожей, схоже, зростає. Люди хочуть подорожувати, оскільки вони відчувають себе більш впевнено, замовляючи поїздки, і все більше українців шукає в Google варіанти літнього відпочинку як всередині країни, так і за кордоном”, – відзначають в Google Україна.

Читати  На Донеччині презентували туристичний маршрут «Феєрія солі»

У компанії проаналізували пошукові запити українських користувачів зі словами “відпустка в/ відпочинок в” за останні 3 місяці, щоб зрозуміти, які напрямки відпочинку цікавлять українців в цьому сезоні.

У зв’язку з обмеженнями на міжнародні поїздки в Україні люди продовжують більше цікавитися відпочинком всередині країни. В цьому році найпопулярнішими напрямками відпочинку в Україні стали Бердянськ, Залізний Порт та Коблево. Крім того, до першої десятки за результатами пошуку в Google за останні 3 місяці увійшли Затока, Кирилівка, Одеса, Арабатська Стрілка, Сєдове, Скадовськ, Щасливцеве.

Читати  7 місць Праги, які варто відвідати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *