Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Бельгія приєдналася до ряду країн, які спростили правила в’їзду. Влада країни повідомила, що кількість нових випадків інфікування COVID-19 нарешті пішла на спад.Відтак з 18 лютого 2022 року повноцінну роботу відновили бельгійські готелі та нічні клуби. Також влада дозволить проведення публічних заходів та скасує вимогу щодо роботи із дому.

Консультативний комітет Бельгії зазначив, що за останні 2 тижні хвиля “Омікрону” досягла свого піку, наразі кількість нових випадків зараження знизилася. На підставі цього, країна перейшла в “помаранчевий режим”, який означає, що вимоги на кордоні стануть однаковими для більшості туристів.

Читати  Отримали ключі та презент: на станції "Академік Вернадський" завершилася перезмінка

Пом’якшені правила в’їзду в Бельгію

Нерезидентам Бельгії, які в’їжджають сюди з ЄС, Шенгенської зони або третіх країн, знадобиться: сертифікат про вакцинацію, довідка про те, що турист перехворів на COVID-19, або негативний результат тесту на коронавірус.

Водночас уряд зазначив, що вони й надалі дотримуватимуться обережності, впускаючи невакцинованих мандрівників із країн, де фіксують пікові сплески захворюваності. Винятки – люди, які прибувають в країну транзитом, перевізники та прикордонні працівники.

Читати  Є що подивитися: ТОП-5 дивовижних озер України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *