Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Уряд Великої Британії прийняв рішення спростити правила в’їзду для вакцинованих туристів. Зокрема, скасувати вимогу ПЛР-тесту перед прибуттям до Англії.Про це повідомив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

Англія скасовує ПЛР-тести для вакцинованих туристів

За його словами, з 7 січня мандрівники з подвійною дозою і молодше 18 років більше не повинні будуть представляти негативний результат тесту на коронавірус перед вильотом в Англію.

Читати  У лісах Житомирщини квітне червонокнижна азалія

З п’ятниці ми припиняємо тестування перед відправленням… ми також скасовуємо вимогу ізоляції після прибуття,
– заявив Джонсон.

Він також додав, що з тієї ж дати цим категоріям осіб більше не доведеться самоізолюватися, очікуючи результатів негативного тесту.

Натомість з 9 січня вакциновані туристи зможуть пройти дешевший тест на антиген протягом двох днів після прибуття, при цьому їм не потрібно проходити карантин в очікуванні результату.

Читати  На Гаваях хочуть штрафувати необачних туристів

Наразі такі послаблення стосується лише Англії, втім, імовірно, що уряди Уельсу, Шотландії та Північної Ірландії наслідують цей приклад.

Правила для невакцинованих – незмінні

Жодне з чинних правил подорожей не зміниться для невакцинованих мандрівників віком від 18 років – вони, як і раніше, повинні продовжувати здавати негативний тест перед від’їздом, проходити 10-денний карантин після прибуття, а також ПЛР-тест на другий і восьмий дні самоізоляції.

Читати  Покинуте село та "мертве" озеро: які локації в Карпатах вважають містичними

Так, пом’якшення правил з 7 січня призведуть до того, що обмеження на в’їзні поїздки повернуться до тих, що були з 24 жовтня до 30 листопада торік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *