Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Кам’янець-Подільська фортеця

Де: Хмельницька обл, місто Кам’янець-Подільський

Середньовічна Кам’янець-Подільська фортеця збудована на скелястому пагорбі над каньйоном річки Смотрич. Спорудження виглядає масштабним і схоже на казкові замки, які ми малюємо у своїй уяві. Фортеця знаходитися в старій частині міста. У самому Кам’янці-Подільському, до речі, теж є чим зайнятися. Тут проходить щорічний Фестиваль повітряних куль, а багато будинків прикрашені сучасними муралами.Замок Паланок

Де: Закарпатська обл, місто Мукачево

Гору в південно-західній частині Мукачева прикрашає старовинний замок Паланок. З його території відкривається чудовий вид на долину річки Латориця. Місто Мукачево було побудоване навколо замку, який прекрасно зберігся з давніх часів. Назва Паланок походить від дубового частоколу, яким було обнесено рів, що огороджував замкову гору.

Читати  SKYUP анонсувала ТРИ НОВИХ РЕЙСИ

Хотинська фортеця

Де: Чернівецька область, місто Хотин

Перші згадки про Хотинську фортецю датуються дев’ятим століттям. Цю неприступну будівлю на березі Дністра побудував князь Володимир Святославич. Висота фортеці – 40 метрів, зблизька вона виглядає величезною і грандіозною. Фортеця збереглася в автентичному стані, тому тут часто знімають фільми та проводять лицарські змагання.

Читати  На Львівщині відкрили аптеку-музей винахідника перероблення нафти Йогана Зега

Замок Любарта

Де: Волинська обл, місто Луцьк

Замок Любарта – один з яскравих представників середньовічної оборонної архітектури на території України. Раніше він складався з двох частин: Верхнього і Нижнього замку. Від Нижнього майже нічого не залишилося, зате Верхній замок досить добре зберігся. Замок Любарта названий так на честь литовського князя і є головною визначною пам’яткою міста Луцьк. Ще в місті можна подивитися монастир єзуїтів і кірху.

Читати  5 найзагадковіших місць у світі

Аккерманська фортеця

Де: Одеська обл, місто Білгород-Дністровський

Фортеця в місті Білгород-Дністровський була закладена в XIII столітті на руїнах античного міста Тіра. Потім в історії фортеці був молдовський і османський періоди, які вплинули на її зовнішній вигляд. Назва Аккерманська в перекладі з тюркської означає “Біла Фортеця”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *