Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Дорога Байбурт D915, Туреччина

Дорога D915 у провінції Трабзон є однією з найбільш важкопрохідних у світі. Вона не призначена для водіїв-новачків і людей зі слабкими нервами. Шосе Байбурт протяжністю 106 кілометрів пролягає на краю прірви та взагалі не захищене парапетами. Водіям доводиться долати 29 крутих поворотів.Шосе Сичуань – Тибет, Китай

Дорога протяжністю 2000 кілометрів з’єднує дві столиці провінцій Сичуань та Тибет – міста Ченду й Лхаси. Подорожуючи цим вкрай небезпечним шляхом, можна побачити чудові краєвиди лісів та гірських вершин. Дорогу офіційно відкрили у 1954 році. Вважається, що під час її будівництва загинули приблизно 1000 людей.

Читати  Яка причина появи заторів у повітрі: деталі від стюардеси

Північна дорога Юнгаса, Болівія

Через жахливі умови для руху транспорту цей гірський шлях прозвали “Дорогою смерті”. Кажуть, що тут щороку в автомобільних аваріях гине приблизно 300 людей.

Дорога Юнгаса з’єднує болівійське місто Ла-Пас, яке є найвищою столицею світу, з ницим регіоном Юнгас в дощових лісах Амазонії. Шлях спочатку йде вгору до перевалу Ла-Кумбре, що лежить на позначці 4 650 метрів над рівнем моря, а потім круто опускається до міста Коройко, що розташоване на висоті всього 1200 метрів. Цей спуск протяжністю 3 650 метрів є однією з найдовших ділянок безперервної гірської дороги в світі.

Читати  Майже 200 тисяч кущів: на Харківщині росте найбільше ірисове поле в Україні

Тунельна дорога Голіян, Китай

У горах Тайхан китайської провінції Хенань цей небезпечний дорожній тунель був вкопаний в скелю між 1972 та 1977 роками. Переважно його робили вручну молотками та долотами. У найскладніший пунктах будівництва місцеві жителі просувалися на 1 метр кожні 3 дні.

Перевал Лос-Караколес, Чилі

Ця дорога проходить в Андах між Чилі та Аргентиною. Круті схили, різкі повороти укупі з відсутністю огорож і відбійників роблять Лос-Караколес особливо небезпечним. Ситуація ускладнюється сніговим покривом, який не тане майже цілий рік.

Читати  На вулицях Праги заборонили популярну розвагу серед туристів: з чим це пов'язано

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *