Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

5 помилок, які робить більшість туристів у Венеції

Побувати на екскурсії мальовничими каналами, насолодитись неймовірною архітектурою, музеями, гламурними готелями та скуштувати традиційну венеціанську кухню – обов’язкові пункти у списку кожного туриста. Щоб Венеція вам точно сподобалась, не повторюйте цих помилок та дотримуйтесь простих порад.Їсти в закладах на площі Сан-Марко

Звісно, можна собі дозволити перекус у цьому шедевральному місці, проте це невиправдана витрата грошей. На відомій площі у Венеції є чимало магазинів, кафе та ресторанів, але всі вони не варті цін у меню. Єдиний автентичний заклад, на який можна звернути увагу, – Caffè Florian, що датується 1720 роком.

Порада: Обирайте ті заклади харчування, у яких гостюють самі венеціанці. Такі кафе та ресторани справді варті уваги, а їжа там зазвичай традиційна та смачна.

Читати  Гори, пісок та древні руїни: 8 пляжів, котрі вважають найкращими в Туреччині

Поїхати не в ту сторону, куди потрібно

У Венеції популярним громадським транспортом є водні автобуси – вапоретто. Це чи не найдешевший спосіб пересування у місті. Але варто бути дуже уважним, адже навколо головного острова прокладено понад 20 різних ліній вапоретто. Перед посадкою переконайтесь, що ви обрали судно з правильним напрямком.

Порада: Скористайтесь для планування поїздки офіційним додатком AVM Venezia. Це допоможе вам правильно організувати маршрут. Також не забудьте придбати квитки для пересування на водному автобусі. Відповідні автомати та каси є не на кожній зупинці, тому ви можете завчасно придбати кілька квиточків або скористатись туристичною карткою.

Читати  Екскурсії до відкритого нещодавно кургану на Дніпропетровщині відвідали вже 2 тисячі осіб

Переплачувати гондольєрам

У Венеції місто встановлює фіксовану ціну за час поїздки на гондолі. Але туристи, які про це не знають, часом потрапляють на недобросовісних гондольєрів, що можуть здерти куди більше грошей. Пів години на гондолі вартує близько 80 євро – з 9 до 19 години, і 100 євро – з 19 до 3 години.

Порада: Перед поїздкою, обов’язково перевірте офіційні дані на сайті мерії. Ви можете спробувати виторгувати нижчу ціну. Варто також знати, що від кількості людей вартість не змінюється, а одна гондола може вмістити максимум 6 пасажирів.

Довіряти Google картам

У Венеції ви точно загубитесь, до цього варто бути готовим, особливо якщо плануєте користуватись Google картами.

Читати  Україна і Єгипет обговорили відновлення туристичної діяльності

Порада: По-перше, рекомендуємо реагувати на такі ситуації спокійно і сприймати це, як можливість дослідити ще одну вуличку цього чарівного міста. По-друге, щоб знайти потрібне місце, звертайте увагу на вказівники, які є на кожній вулиці. Вони допоможуть легко добратись до головних визначних пам’яток, наприклад, площі Сан-Марко.

Купувати квитки у музеї біля входу

Купувати квитки заздалегідь – може здаватись зайвою витратою часу, адже більшість музеїв та історичних місць не вимагають цього. Проте, щоб зекономити час та не стояти у довжелезних чергах біля кожної будівлі, рекомендуємо це робити. Так ви встигнете відвідати всі заплановані локації та зможете отримати особливий досвід і позитивні емоції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *